Zaproszenie – Zamyślenia Rodaków w Hołdzie Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II

Wójt Gminy Gozdowo, Przewodniczący Rady Gminy Gozdowo serdecznie zapraszają mieszkańców na uroczystość Zamyślenia Rodaków w Hołdzie Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II, która odbędzie się 20 maja 2023 r. (sobota) o godz. 21:00 na skwerku w Gozdowie.

„Zamyślenia…” to nasza lokalna uroczystość poświęcona wspomnieniu św. Jana Pawła II –  honorowego obywatela Gminy Gozdowo obchodzona już po raz osiemnasty.

Program:

 • 20:30- Zbiórka delegacji i pocztów sztandarowych przed budynkiem Szkoły Podstawowej w Gozdowie -przemarsz na skwerek w Gozdowie
 • Wysłuchanie hymnu Polski i Watykanu
 • Okolicznościowe wystąpienia                                                                                 
 • Program artystyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Gozdowie, Publicznego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Gozdowie pt.: ,, Góralu czy Ci nie żal?” oraz duetu Agnieszki i Anety Kolczyńskich pt.: ,,Śpiewam dla Ciebie Ojcze”
 • Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przy tablicy pamiątkowej przez delegacje: dzieci i młodzieży ze szkół, OSP, Urzędu Gminy i zaproszonych gości           
 • Wspólny  śpiew „Barki”

Mieszkańcy Gminy Gozdowo, którzy chcą uczestniczyć w uroczystości „Zamyślenia Rodaków w hołdzie Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II” mogą skorzystać z transportu zorganizowanego przez Urząd Gminy Gozdowo.

Kursy autobusów:

 1. z Dzięgielewa o godz. 20:15 (zbiórka przy remizie)
 2. z Kolczyna o godz. 20:00 (zbiórka przy sklepie)
 3. z Rempina o godz. 20:30 
 4. z Lelic o godz. 20:15 (zbiórka przy szkole)
 5. z Bonisławia o godz. 20:25 (zbiórka przy kościele)
 6. z Ostrów o godz. 20:15 (zbiórka przy ŚDS i WTZ)
 7. z  Kurówka o godz. 20:25 (zbiórka przy przystanku autobusowym)