Sołtysi

WYKAZ SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKIECH GMINY GOZDOWO KADENCJI 2019-2023

Lp.SołectwoNazwisko i imię sołtysaSkład Rady Sołeckiej
1AntoniewoSzeliga Jacek
1. Kwiatkowski Lech
2. Przybylski Bogdan
3. Rojewski Roman
 
2BiałutyKsiążkowska Jadwiga1. Czosnowska Hanna
2. Ezman Elżbieta
3. Opęchowski Stanisław
 
3BombalicePłoski Grzegorz1. Kurach Sławomir
2. Kędzierski Wiesław
3. Goc Jerzy
 
4BonisławJankowska Ewa1. Gregorowicz Grażyna
2. Mysłakowski Sebastian
3. Popis Dorota
 
5BronoszewiceRyczkowska Jadwiga1. Kłosowska Joanna
2. Matusiak Tomasz
3. Woźniak Marek
 
6CetlinKozłowski Tomasz1. Kiełbasa Zbigniew
2. Kwiatkowski Zbigniew
3. Sulkowski Damian
 
7CzachorowoChuma Aneta1. Pilewska Danuta
2. Rudowska Małgorzata Katarzyna
3. Rycharski Stanisław
 
8DzięgielewoRędzikowska Katarzyna1. Betkowska Anna
2. Dąbrowska Aneta
3. Gołębiewska Magdalena Agnieszka
 
9GolejewoMierzejewski Włodzimierz1. Bojanowski Jarosław
2. Lewandowski Michał
3. Piusiński Łukasz
 
10GozdowoPiłat Anna1. Jezierska Jadwiga
2. Banaszkiewicz Bolesław
3. Joniak Bożena
 
11GłuchowoKrajenta Małgorzata1. Kuczkowska Maria
2. Malanowska Renata
3. Wiśniewska Beata
 
12KuniewoSmoliński Marcin1. Feltynowska Aneta
2. Siecińska Marzena
3. Tomaszewski Kamil
 
13KurówkoPesta Adam1. Mariańska Halina
2. Chmielewski Jerzy
3. Jankowska Alicja
 
14KolczynKozakowska Joanna1. Bado Alina
2. Jemioła Paweł
3. Linowska Mieczysława
 
15Kowalewo PodborneWajszczak Grzegorz1. Wieczorek Wioletta
2. Chędkowski Dariusz
3. Smoleński Leszek
 
16KowalewoŁukowski Stanisław1. Jabłoński Zdzisław
2. Kęsicki Maciej
3. Rudzińska Urszula
 
17Kowalewo SkorupkiPytelewski Robert1. Gajek Katarzyna
2. Smoliński Tomasz
3. Wilczyńska Małgorzata
 
18Kozice SmorzewoBąkowski Ryszard1. Gorczyca Bogusława
2. Janaszkiewicz Tomasz
3. Witkowski Zbigniew
 
19LeliceŚmigielski Stanisław1. Lubiński Robert
2. Witkowski Marek
3. Żółtański Dariusz
 
20ŁysakowoRychlińska Małgorzata1. Pesta Piotr
2. Strusińska Jolanta
3. Strusiński Marcin
 
21MiodusyKulik Kamil1. Bogdański Zdzisław
2. Kulik Bogdan
3. Olecka Iza
 
22OstrowySzałecki Sławomir1. Byliński Zenon
2. Szałecki Wojciech
3. Szychułda Dagmara
 
23RękawczynAdamkowska Anna1. Szczypecka Zdzisława
2. Wiśniewska Beata
3. Szczypecki Norbert
 
24ReczewoBrudzyńska Małgorzata1. Karolkowski Zbigniew
2. Kowalkowski Marek 
3. Szemborska Joanna
 
25RogieniceLudwiczak Renata1. Budzieńska Barbara
2. Marunowski Mariusz
3. Staniszewski Jacek
 
26RogieniczkiCackowska Małgorzata1. Czubak Waldemar
2. Gajewska Halina
3. Strzelecka Wanda
 
27RycharciceKukowski Jerzy1. Przygucka Kamila
2. Sułkowski Paweł
3. Skulski Dariusz
 
28RempinKraska Ewa1. Jęczarek – Dzikowska Ewa
2. Szczypecka Mariola
3. Szczypecki Sławomir
 
29WęgrzynowoŁukasz Szczygliński1. Korzeniak Tomasz
2. Wiśniewski Andrzej
 
30ZakrzewkoBędzikowska Maria1. Lubińska Barbara
2. Soczewska Teresa
3. Złakowski Paweł
 
31ZbójnoLubiński Wojciech1. Jastrzębski Wiesław
2. Lenartowicz Mariusz
3. Strusiński Krzysztof