Policja

POSTERUNEK POLICJI W GOZDOWIE

Niezwykle ważną rolę dla prawidłowego funkcjonowania społeczności Gozdowa odgrywa Posterunek Policji w Gozdowie. Zlokalizowany jest on w budynku Urzędu Gminy w Gozdowie. W komisariacie zatrudnionych jest 7 funkcjonariuszy zajmujących się prewencją i zabezpieczeniem porządku, którzy pracują w systemie całodobowym. Posterunek Policji w Gozdowie jako jednostka organizacyjna Policji podlega pod Komendę Powiatową Policji w Sierpcu.

Dyżury w dni powszednie 8:30-10:30
Dyżur całodobowy pełni KPP w Sierpcu tel. alarmowy 997

Kierownik Posterunku Policji w Gozdowie
asp. szt. Dariusz BARANOWSKI tel. 47 705 42 74

Asystenci
– st. asp. Marek Zdziebłowski, tel. 47 705 42 75
– mł. asp. Renata Felczak, tel. 47 705 42 78

Dzielnicowi

– mł. asp. Arkadiusz Kolczyński, tel. 47 705 42 76, kom. 519 035 546
– asp. szt. Wiesław Stępkowski (obsługuje gm. Mochowo) – tel. 519 035 545

Policjanci prewencji – tel. 47 705 42 76
– sierż. szt. Paweł Wojciechowski
– sierż. szt. Przemysław Turowski
– st. sierż. Katarzyna Wojciechowska

– st. post. Michał Sadowski

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

Posterunek Policji w Gozdowie Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu ma na celu wykonanie planu działania priorytetowego dotyczącego ograniczenia wykroczeń porządkowych w rejonie ul. Krystyna Gozdawy w Gozdowie a następnie do całkowitego wyeliminowania rozpoznanego zagrożenia w tym rejonie.

W miejscowości Gozdowo w rejonie ul. Krystyna Gozdawy ze szczególnym uwzględnieniem rejonu sklepów spożywczych i parku przy Szkole Podstawowej bardzo ważne jest zminimalizowanie wykroczeń porządkowych w nadchodzącej przyszłości w celu zapewniania bezpieczeństwa wśród mieszkańców. Wyrażam przekonanie, że finalny efekt sprosta oczekiwaniom społeczeństwa.
Informuję, że każdy przypadek ujawnienia wykroczeń będzie skutkował nakładaniem mandatów karnych bądź też kierowaniem wniosków o ukaranie do Sądu Rejonowego w Sierpcu.z poważaniem,
Dzielnicowy sierż. szt. Arkadiusz Kolczyński