Zawody wędkarskie nad stawem w Gozdowie !

Dziś  (19.06) od godziny 7 rano nad  stawem w Gozdowie odbywały się  zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży. Organizatorem był Wójt Gminy Gozdowo oraz Stowarzyszenie Wędkarskie  „Amur”.

W zawodach udział wzięło 15 zawodników. Młodych wędkarzy dopingowali ich najbliżsi. Po trzech godzinach łowienia można było zważyć ryby i podsumować wyniki.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła  Kornelia Staniszewska – waga ryb: 2,240,drugie miejsce zajęła Weronika Feltynowska waga ryb: 1,560. Trzecie miejsce przypadło Julii Krasińskiej – waga ryb: 0,940.

Natomiast w kategorii chłopców zwyciężył Marcel Leonarski –  waga ryb: 5,360, drugie miejsce zajął Ernest Leonarski  – waga ryb: 2,690, a na trzecim miejscu uplasował się Kamil Fronczak – waga ryb: 1,960.

Największą rybą zawodów był leszcz o wadze 1,640, którego złowił Marcel Leonarski.

Gratulacje młodym wędkarzom podczas wręczania pucharów i nagród rzeczowych dla zwycięzców  składali: wójt Dariusz Kalkowski, przewodniczący rady gminy Dariusz Śmigielski oraz prezes koła Kamil Ambroziak. Drobne upominki przewidziano również dla każdego dziecka uczestniczącego w zawodach.

Podczas imprezy dzieci otrzymały lody ufundowane przez Wójta Gminy oraz Przewodniczącego Rady Gminy, a na zakończenie były kiełbaski z grilla dla wszystkich uczestników, które ufundowało koło wędkarskie.

Wszystkim uczestnikom  gratulujemy i życzymy dalszych wędkarskich sukcesów!