Sto lat dla Babci i Dziadka od Przedszkolaków z Gozdowa

Dzień Babci i Dziadka to dzień szczególny dla wszystkich wnucząt. Dla nas w przedszkolu to czerwona kartka w kalendarzu. Co roku z tej okazji organizowaliśmy uroczystość dla babć i dziadków, aby wspólnie spędzić ten wyjątkowy czas.

Ze względu na zwalczanie covid 19 nie możemy przeżyć tych chwil razem, ale w myślach śpieszymy z najserdeczniejszymi życzeniami. Chcąc jak najbardziej okazać miłość i szacunek najbliższym osobom, starszaki z grupy Muchomorki i Jeżyki wyszły naprzeciw inicjatywie Gminnej Biblioteki Publicznej i nagrały krótkie filmiki dla rodziców swoich rodziców.
Całym serduszkiem wyraziły jak wielką rolę w ich życiu odgrywają babcia i dziadek. Informujemy wszystkich zainteresowanych, że mogą obejrzeć je na stronie www.facebook.com/gbpgozdowo
Młodsze grupy własnoręcznie wykonały piękne upominki i laurki, aby sprawić babciom i dziadkom jak najwięcej radości. Do dzieci dołącza pani Dyrektor oraz wszyscy pracownicy Publicznego Przedszkola w Gozdowie życząc dobrego zdrowia i samych pogodnych dni. Mamy nadzieję, że w kolejny Dzień Babci i Dziadka będziemy już gospodarzami wspaniałej uroczystości, a tymczasem żegnamy się słowami wierszyka …”a gdy tylko się spotkamy to Was mocno wyściskamy…”


Publiczne Przedszkole w Gozdowie