Dzień Babci i Dziadka w Klubie Dziecięcym w Lelicach

Dzień Babci i Dziadka na stałe zapisał się w naszym kalendarzu ważnych uroczystości. Babcie i Dziadkowie są w naszym życiu szczególnymi Osobami. Będąc dziećmi, nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, ale gdy dorastamy, staje się to dla nas coraz bardziej oczywiste.

Wspomnienia szczęśliwych i beztroskich chwil spędzonych z dziadkami powodują, że dzieciństwo postrzegamy jako wyjątkowy czas. Jesteśmy im wdzięczni za wszystkie ciepłe słowa i z przyjemnością ich odwiedzamy w dorosłym życiu.

Kochane Babcie, Kochani Dziadkowie w tym roku z racji panującej pandemii nie mogliśmy się spotkać z okazji Waszego Święta w sposób tradycyjny u nas w Klubie, jednakże zawsze o Was pamiętamy. 21 stycznia w pięknie udekorowanej sali Dzieci przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki płynące z małych, ale gorących serduszek. Nie mogło również zabraknąć pięknych upominków, które dzieci zabrały ze sobą odchodząc z Klubu, aby podarować swoim ukochanym Dziadkom.

Pani kierownik wraz z pracownikami Klubu Dziecięcego w Lelicach Wszystkim Babciom i Dziadkom życzą dużo zdrowia, pomyślności, radości, zadowolenia i satysfakcji z wnucząt.

Klub Dziecięcy w Lelicach