« powrót    |    Drukuj
Gminne zakończenie roku szkolnego 2019/2020
Data publikacji: 2020-06-26, 22:08:25
Dziś (26.06) w zabytkowym parku w Gozdowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020.
 Na uroczystości wyróżnieni zostali najzdolniejsi uczniowie z terenu gminy, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz odnosili sukcesy w zawodach sportowych.

WYRÓŻNIENI - SZKOŁA PODSTAWOWA W GOZDOWIE

„Najlepszy uczeń”
Gabriela Lewandowska - średnia ocen 5,50 oraz osiągnięcia w konkursach i olimpiadach na szczeblu Kuratoryjnym, powiatowym.

„Jednorazowe stypendia za wysokie wyniki w nauce”:
- Zdunowska Wiktoria
- Pawłowski Krystian
- Świerczewski Karol
- Kaczorowski Tomasz
- Kaczorowski Jerzy
- Dzikowska Julia
- Czajkowska Amelia
- Lemańska Oliwia

„Jednorazowe stypendia za osiągnięcia sportowe” 

I miejsce w finale Powiatowym w piłce nożnej chłopców, II miejsce w finale powiatowym w szachach, II miejsce w powiatowych zawodach pływackich, II miejsce w finale powiatowym w piłce koszykowej, III miejsce w finale powiatowym w tenisie stołowym, I miejsce w biegach przełajowych III miejsce w Rejonowych biegach przełajowych.
W/w osiągniecia zdobyli drużynowo dla szkoły następujący uczniowie:
- Korzeniewski Karol
- Staniszewski Filip
- Skumórski Oliwier
- Piusiński Dominik
- Piusiński Damian
- Olkuski Wiktor
- Głuchowski Wiktor
- Cyn Adrian
- Cendlewski Michał
- Miłkowska Anna
- Trzcińska Anna
- Kraska Kacper
- Krystek Adam
- Pomorska Agata

WYRÓŻNIENI - SZKOŁA PODSTAWOWA W LELICACH 

„Najlepszy uczeń” Kinga Lewandowska - średnia ocen 5,43 oraz osiągnięcia w konkursach i olimpiadach na szczeblu szkolnym i gminnym.

„Jednorazowe stypendia za wysokie wyniki w nauce”:
- Lemanowicz Wojciech
- Jakubkiewicz Krystian
- Olkowicz Artur

„Jednorazowe stypendia za osiągnięcia artystyczne” 
II miejsce w ogólnopolskim turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Lubawy, IV miejsce w turnieju Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Środy Wielkopolskiej - Kinga Gutowska

„Jednorazowe stypendia za osiągnięcia sportowe”
I miejsce w rejonowych Igrzyskach w piłce siatkowej chłopców, - awans do Igrzysk Wojewódzkich, IV miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS w piłce siatkowej chłopców.
- Klemarczyk Kamil
- Barański Igor
- Kikolski Norbert
- Kuciński Bartosz
- Bigorajski Mateusz
- Gawłowski Kacper
- Kolczyński Aleksander
- Zimnawoda Wiktor
- Lisicki Dariusz
- Oziembło Kacper
- Oziembło Kamil
- Tomaszewski Wiktor 

Gratulujemy wszystkim uczniom !


Galeria wiadomości
« powrót
Copyright by Gmina Gozdowo - wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie: Plocman