HARMONOGRAM IMPREZ SPORTOWYCH W GMINIE GOZDOWO W 2019 ROKU


Informacji dotyczących imprez sportowych udziela p. Stanisław Urbanowicz, tel. 530 405 743


Lp. Data i godzina Miejsce Rodzaj imprezy Informacje dodatkowe
1 12.01.2019r.,
godz. 16:00
Gozdowo-hala Gminna Liga Halowej Piłki Nożnej - Gozdowo 2019; I i II Runda  
2 19.01.2019r.,
godz. 16:00
Gozdowo -hala Grand Prix Gozdowo 2018/2019 w tenisie stołowym - IV Turniej  
3 02.02.2019r.,
godz. 16:00 
Gozdowo - hala  Gminna Liga Halowej Piłki Nożnej - Gozdowo 2019; III i IV Runda   
09.02.2019r.,
godz. 16:00
Gozdowo - hala  Gminna Liga Halowej Piłki Nożnej - Gozdowo 2019; V i VI Runda   
5 16.02.2019r.,
godz. 10:00 
Gozdowo - hala  Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Gozdowo   
16.02.2019r.,
godz. 16:00 
Gozdowo - hala  Grand Prix Gozdowo 2018/19 w Tenisie Stołowym - V Turniej   
23.02.2019r.,
godz. 16:00
Gozdowo - hala  Gminna Liga Halowej Piłki Nożnej - Gozdowo 2019, VII i VIII Runda   
8 09.03.2019r.,
godz. 16:00 
 Gozdowo - hala Gminna Liga Halowej Piłki Nożnej - Gozdowo 2019; Runda Rewanżowa I i II   
9 16.03.2019r.,
godz. 16:00 
Gozdowo - hala  Zakończenie Grand Prix 2018/19 w tenisie stołowym; VI Turniej   
10  23.03.2019r.,
godz. 16:00
Gozdowo - hala  Gminna Liga Halowej Piłki Nożnej - Gozdowo 2019; Runda Rewanżowa III i IV Runda   
11 06.04.2019r.,
godz. 16:00
Gozdowo- hala  Gminna Liga Halowej Piłki Nożnej - Gozdowo 2019; Runda Rewanżowa V i VI   
12 13.04.2019r.,
godz. 16:00 
Gozdowo - świetlica Świąteczny Turniej Szachowy - Kategorie wiekowe   
13  27.04.2019r.,
godz. 16:00 
Gozdowo - hala Zakończenie Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej - Runda Rewanżowa VII i VIII   
14 11.05.2019r.,
godz. 16:00
Gozdowo - hala  Mistrzostwa Gminy w Ping-Pongu   
15 ......2019r.,
godz. 10:30 
Gozdowo - hala  Gminna Turniejada dla klas I-III  
16  31.05.2019r., Gozdowo   Bieg Trzeźwości - Kategorie wiekowe  
17 08.06.2019r.,
godz. 10:00
godz. 12:00 
Lelice Turniej Piłki Siatkowej Plażowej dla Dziewcząt i Chłopców   
18 15.06.2019r.,
godz. 10:00
Lelice  Grand Prix w Piłce Siatkowej Plażowej - I Turniej  
19 22.06.2019r.,
godz. 10:00
Lelice  Grand Prix w Piłce Siatkowej Plażowej - II Turniej  




Grand Prix – Gozdowo 2018/2019 w tenisie stołowym

Prawie 30 osób uczestniczy systematycznie w turniejach tenisa stołowego o Grand Prix gminy Gozdowo. Uczestnicy spotykają się raz w miesiącu na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gozdowie. Turnieje mają charakter zamknięty i mogą w nich uczestniczyć wyłącznie mieszkańcy gminy Gozdowo. Rozegrano dotychczas cztery turnieje; piąty odbędzie się 16 lutego o godz. 16:00.
Grand Prix odbywa się w kategoriach wiekowych i obejmuje 6 turniejów; zakończenie przewidziane jest 16 marca 2019r.
 
 
Klasyfikacja po czterech turniejach
Kategoria dorośli
1. Rafał Zawadzki – 54 pkt.
2. Michał Zawadzki – 48 pkt.
3. Jan Gmurczyk – 35 pkt.
4. Radosław Lorenc – 33 pkt.
5. Wiesław Głoskowski – 32 pkt.
6. Andrzej Dobrosielski – 16 pkt.
7. Andrzej Gmurczyk – 11 pkt.
8. Kamil Witkowski – 10 pkt.
9. Tomasz Ambroziak – 10 pkt.
10. Roman Woźniak – 8 pkt.
11. Marcin Zawadzki – 7 pkt.
12. Robert Dąbrowski – 7 pkt
13. Jarosław Mioduski – 6 pkt.
14. Robert Szałkowski – 6 pkt.

Kategoria dzieci
1. Filip Szałkowski – 42 pkt.
2. Wiktor Olkuski – 25 pkt.
3. Marek Gralicki – 19 pkt.
4. Piotr Malanowski – 12 pkt.
5. Kacper Kraska – 12 pkt.
6. Mateusz Bigorajski – 7 pkt.
7. Adam Krystek – 6 pkt.
8. Wiktor Zimnawoda – 4 pkt.
9. Norbert Kikolski – 3 pkt.

Kategoria młodzież
1. Jakub Remplewicz – 28 pkt.
2. Michał Czubak – 26 pkt.

Kategoria dziewczęta
1. Kasia Trzcińska – 34 pkt.
2. Julia Feder – 28 pkt.

Kategoria kobiety
1.Małgorzata Szałkowska - 36 pkt.
2.Joanna Kikolska -12 pkt.


 GMINNA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ - GOZDOWO 2019


Drużyny biorące udział w Gminnej Lidze Halowej Piłki Nożnej – Gozdowo 2019

 
1. GIMNAZJUM GOZDOWO -Kacper Derkes, Adam Kaczmarczyk, Norbert Gralicki, Piotr Gachewicz, Mateusz Czubak, Kacper Saganowski, Patryk Syldath, Kacper Makowski.
2. OSP BRONOSZEWICE - Daniel Budzyński, Mateusz Kwiatkowski, Przemysław Bieńkowski, Patryk Dul, Cezary Lisiecki, Kamil Rycharski, Mateusz Miklaszewski, Mariusz Dul.
3. CZARNI REMPIN - Miłosz Smoliński, Mateusz Smoliński, Wiktor Wiśniewski, Michał Wiśniewski, Mateusz Kowalski, Sławomir Boczkowski, Sebastian Remplewicz, Krzysztof Piotrowski.
4. OSP KOLCZYN - Piotr Linowski, Arkadiusz Jankowski, Sebastian Skrobiszewski, Sebastian Sobociński, Krzysztof Linowski, Marcin Nawrocki, Krystian Cesak, Sylwester Jankowski.
5. OSP LELICE - Sławomir Szemborski, Mateusz Karolkowski, Kamil Rajkowski, Mateusz Szczepański, Bartek Strześniewski, Dawid Bartnikowski, Daniel Bartnikowski, Michał Ludwicki, Tomek Zimnawoda.
6. OSP RYCHARCICE - Jan Gmurczyk, Andrzej Gmurczyk, Rafał Zawadzki, Tomasz Ambroziak, Michał Zawadzki, Kuba Lewandowski, Patryk Lewicki, Piotr Brzeziński, Wiesław Głoskowski.
7. GOZDOWO TEAM - Krzysztof Kurach, Jakub Kuskowski, Dawid Staniszewski, Sebastian Cybulski, Damian Zarębski, Michał Parciak, Marek Kurach, Przemysław Gierzyński, Mateusz Tarnowski, Artur Jabłoński.
8. RMP TEAM - Kacper Dzikowski, Dawid Krajenta, Tomasz Rudziński, Piotr Borowski, Przemek Borowski, Jarosław Rutkowski, Łukasz Suliński, Arek Wysocki, Michał Bugaj.

 
I KOLEJKA -12.01.2019

GIM.GOZDOWO - RMP TEAM; 1:4
Derkes - Borowski 2, Bugaj, Krajenta

OSP BRONOSZEWICE - GOZDOWO TEAM; 0:0

OSP LELICE - OSP KOLCZYN; 2:0
Ludwicki, Bartnikowski

CZARNI REMPIN - OSP RYCHARCICE; 2:1
Wiśniewski M 2 - Gmurczyk A

II KOLEJKA - 12.01.2019

OSP LELICE - RTM TEAM; 3:0
Bartnikowski 2, Rajkowski

OSP RYCHARCICE - OSP KOLCZYN; 3:2
Gmurczyk A 2, Gmurczyk J -Jankowski ,Cesak

GIM.GOZDOWO - OSP BRONOSZEWICE; 2:1
Derkes 2 - Brudzyński

OSP LELICE - OSP BRONOSZEWICE; 3:0
Zimnawoda, Bartnikowski, Rajkowski

III KOLEJKA

CZARNI REMPIN -GIM. GOZDOWO; 4:3
Kowalski, Remplewicz, Boczkowski, Smoliński M - Cesak, Derkes, Saganowski

OSP LELICE - OSP RYCHARCICE; 2:1
Bartnikowski ,Rajkowski - Gmurczyk A.

CZARNI REMPIN - OSP BRONOSZEWICE; 1:0
Smoliński M

OSP LELICE - GIM.GOZDOWO; 4:0
Rajkowski 2, Ludwicki, Światalski

TABELA PO 4 KOLEJKACH
1. OSP LELICE; 5, 15, 14:1
2. CZARNI REMPIN; 3, 9, 7:4
3. RMP TEAM; 2, 3; 4:4
4. OSP RYCHARCICE; 4, 3, 5:6
5. GIM.GOZDOWO; 4, 3, 6:13
6. GOZDOWO TEAM; 1, 1, 0:0
7. OSP BRONOSZEWICE; 4, 1, 1:6
8. OSP KOLCZYN; 2, 0, 2:5

KLASYFIKACJA STRZELCÓW
1. BARTNIKOWSKI; 5
2. RAJKOWSKI; 5
3. DERKES; 4
4. GMURCZYK A.; 3
5. BOROWSKI; 2
6. WISNIEWSKI; 2
7. CESAK; 2
8. LUDWICKI; 2
9. SMOLINSKI M.; 2
12 zawodników po 1 bramce

Następne mecze - 09.02.2019
GOZDOWO TEAM - CZARNI REMPIN
OSP BRONOSZEWICE - RMP TEAM
OSP KOLCZYN - GOZDOWO TEAM
CZARNI REMPIN - RMP TEAM
OSP KOLCZYN - OSP BRONOSZEWICE
OSP RYCHARCICE - GOZDOWO TEAM
CZARNI REMPIN - OPS KOLCZYN
GIM.GOZDOWO - OSP RYCHARCICE


GMINNA LIGA HALOWEJ PIŁ
KI NOŻNEJ - GOZDOWO 2019

WYNIKI Z DNIA 09.02.2019

GOZDOWO TEAM - CZARNI REMPIN 4:1
Zarębski 2, Tarnowski 2 - Wiśniewski M. 1

OSP KOLCZYN - GOZDOWO TEAM 3:0
Jankowski 2, Cesak 1

RMP TEAM - CZARNI REMPIN 4:0
Rudziński, Borowski P., Dzikowski samobójcza

GIM. GOZDOWO - OSP RYCHARCICE 0:0

RTM TEAM - GOZDOWO TEAM 1:0
Borowski M.1

GOZDOWO TEAM - GIM.GOZDOWO 5:1
Zarębski 3, Tarnowski, Kuskowski – Derkes

RTM TEAM - OSP KOLCZYN 2:1
Dzikowski, Wysocki – Cesak

OSP KOLCZYN - GOZDOWO TEAM 5:0
Jankowski 4, Cesak

GOZDOWO TEAM - OSP RYCHARCICE 4:1
Zarębski 2,Tarnowski 1, ? - ?

TABELA PO 6 KOLEJKACH
1. OSP LELICE 5 meczy; 15 pkt; 14:1 st. bramek
2. RTM TEAM 5; 12; 11:5
3. GOZDOWO TEAM 6; 10; 13:7
4. CZARNI REMPIN 5; 9; 8:12
5. OSP KOLCZYN 5; 6; 11:7
6. OSP RYCHARCICE 5; 4; 6:10
7. GIM. GOZDOWO 7; 4; 10:22
8. OSP BRONOSZEWICE 4; 1; 1:6

TABELA STRZELCÓW
1. Jankowski – 8
2. Zarębski – 8
3. Bartnikowski – 5
4. Derkes – 5
5. Rajkowski – 5
6. Cesak – 4
7. Tarnowski –
4
8. Gmurczyk A. – 3
9. Borowski M. – 3
10. Wiśniewski M. - 3 oraz 15 zawodników z 2 i 1 bramką, 1-bramka samobójcza

23.02.2019r. GODZ.16:00 - dokończenie I rundy
Nie gra - GIM.GOZDOWO
RTM TEAM - OSP RYCHARCICE
OSP LELICE - CZARNI REMPIN
OSP KOLCZYN - OSP BRONOSZEWICE
OSP LELICE - GOZDOWO TEAM
OSP RYCHARCICE - OSP BRONOSZEWICE
OSP KOLCZYN - CZARNI REMPIN
RTM TEAM - OSP BRONOSZEWICE

Wstecz | Do góry
Copyright by Gmina Gozdowo - wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie: Plocman