Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu w Gozdowie

Każdego roku 14 października obchodzimy w naszym kraju Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto wszystkich pracowników oświaty, czyli ludzi, którzy swoją pracą przyczyniają się do rozwoju każdego dziecka nie tylko w sferze umysłowej, ale również wychowawczej.

Nasze przedszkolaki sprawiły, że dzień ten był dla nas szczególnie miły. Dzieci obdarowały nas pięknymi życzeniami, uśmiechem, cudownymi laurkami i pięknymi kwiatkami. Z tej okazji odwiedził nas również Pan Wójt Gminy Gozdowo Dariusz Kalkowski oraz ksiądz Stanisław Opolski. Nasi goście z wielką życzliwością wyrazili swoje podziękowania za trud codziennej pracy. To wspaniałe uczucie być dla innych ważnym, docenionym, bliskim. Dziękujemy.

Również Pani Dyrektor Agnieszka Olszewska wygłosiła przemówienie, w którym podkreśliła, że nasze przedszkole nie przypominałoby takiego, jakim jest, gdybyśmy nie działali wspólnie z pracownikami administracji i obsługi. Te niezwykłe i pełne ciepła słowa, wlały w serca wszystkich dużo siły i otuchy do podejmowania nowych wyzwań w ciągu roku szkolnego.

Tradycją jest, że w Dzień Edukacji Narodowej Pani Dyrektor przyznaje nagrodę osobom, które wzorowo wypełniają swoje obowiązki. I tak uhonorowane zostały- nauczyciel logopeda, pani Kamila Kwaśniewska oraz referent administracyjny -pani Jadwiga Czachorowska.

Serdecznie gratulujemy. Dzień Nauczyciela to naprawdę wyjątkowy, jesienny dzień!

Publiczne Przedszkole w Gozdowie