UMÓW WIZYTĘ W URZĘDZIE SKARBOWYM – Formularz ONLINE

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Sierpcu uprzejmie informuje, że działa nowa usługa KAS – UMÓW WIZYTĘ W URZĘDZIE SKARBOWYM za pomocą formularza ONLINE. Serdecznie zachęcamy Państwa do korzystania z tej usługi.

Dzięki usłudze i nowemu modelowi obsługi w urzędach skarbowych zapewnimy naszym klientom zarówno większy komfort załatwiania spraw, ale dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo Państwa  i naszych pracowników.

Jak Państwu wiadomo, od dawna można wiele spraw można załatwiać online, jednak  jeśli konieczna jest  wizyta w urzędzie, możemy umówić się na nią z wyprzedzeniem, korzystając z nowej usługi lub telefonicznie. 

Jak się umówić na wizytę

 • przez internet – możesz skorzystać z elektronicznego formularza dostępnego na stronie podatki.gov.pl lub swojego urzędu skarbowego
 • telefonicznie – numery telefonów sprawdzisz na stronie www swojego urzędu skarbowego.

Zachęcamy do dalszego korzystania z dotychczasowych zdalnych form załatwiania spraw w urzędach skarbowych. Oprócz infolinii Krajowej Informacji Skarbowej i możliwości załatwienia swoich spraw podatkowych przez strony podatki.gov.pl i biznes.gov.pl, dostępne są też specjalne numery telefonów w urzędach skarbowych. Można je znaleźć na stronach internetowych urzędów w zakładce Kontakt.

W związku z trwającą sytuacją epidemiczną prosimy Państwa, aby do urzędu umawiać się tylko, jeśli jest to niezbędne, a wizytę zarezerwujmy przez internet lub telefonicznie. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego czekania w kolejce i zadbamy o bezpieczeństwo swoje i pracowników urzędów.

                                                       Naczelnik 
                                                       Urzędu Skarbowego w Sierpcu
                                                       Monika Jarzębska