Karnawał w Klubiku „Radosna Kraina” w Gozdowie

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla naszych najmłodszych to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w klubiku, w dniu 5.02.2021r. odbył się wielki bal. Tego dnia już od rana w klubiku pojawiały się dzieci przebrane za kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, dalmatyńczyki, policjantów, strażaków, Myszki Mini, Chase  itp. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

  Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc we wspaniałych zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po przerwie na słodki poczęstunek, muzyka znowu porwała wszystkich do tańca. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym maluszkom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.