WYKAZ SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKIECH GMINY GOZDOWO
KADENCJI 2019-2023


Lp. Sołectwo Nazwisko i imię sołtysa Skład Rady Sołeckiej
1 Antoniewo Szeliga Jacek
1. Kwiatkowski Lech
2. Przybylski Bogdan
3. Rojewski Roman
 
2 Białuty Książkowska Jadwiga 1. Czosnowska Hanna
2. Ezman Elżbieta
3. Opęchowski Stanisław
 
3 Bombalice Płoski Grzegorz 1. Kurach Sławomir
2. Kedzierski Wiesław
3. Goc Jerzy
 
4 Bonisław Jankowska Ewa 1. Gregorowicz Grażyna
2. Mysłakowski Sebastian
3. Popis Dorota
 
5 Bronoszewice Ryczkowska Jadwiga 1. Kłosowska Joanna
2. Matusiak Tomasz
3. Woźniak Marek
 
6 Cetlin Buńkowski Piotr 1. Kiełbasa Zbigniew
2. Kwiatkowski Zbigniew
3. Sulkowski Damian
 
7 Czachorowo Chuma Aneta 1. Pilewska Danuta
2. Rudowska Małgorzata Katarzyna
3. Rycharski Stanisław
 
8 Dzięgielewo Rędzikowska Katarzyna 1. Betkowska Anna
2. Dąbrowska Aneta
3. Gołębiewska Magdalena Agnieszka
 
9 Golejewo Mierzejewski Włodzimierz 1. Bojanowski Jarosław
2. Lewandowski Michał
3. Piusiński Łukasz
 
10 Gozdowo Piłat Anna 1. Jezierska Jadwiga
2. Banaszkiewicz Bolesław
3. Joniak Bożena
 
11 Głuchowo Krajenta Małgorzata 1. Kuczkowska Maria
2. Malanowska Renata
3. Wiśniewska Beata
 
12 Kuniewo Smoliński Marcin 1. Feltynowska Aneta
2. Siecińska Marzena
3. Tomaszewski Kamil
 
13 Kurówko Pesta Adam 1. Mariańska Halina
2. Chmielewski Jerzy
3. Jankowska Alicja
 
14 Kolczyn Cendlewska Bożena 1. Bado Alina
2. Kozakowska Joanna
3. Linowska Mieczysława
 
15 Kowalewo Podborne Wajszczak Grzegorz 1. Wieczorek Wioletta
2. Chędkowski Dariusz
3. Smoleński Leszek
 
16 Kowalewo Łukowski Stanisław 1. Jabłoński Zdzisław
2. Kęsicki Maciej
3. Rudzińska Urszula
 
17 Kowalewo Skorupki Pytelewski Robert 1. Gajek Katarzyna
2. Smoliński Tomasz
3. Wilczyńska Małgorzata
 
18 Kozice Smorzewo Bąkowski Ryszard 1. Gorczyca Bogusława
2. Janaszkiewicz Tomasz
3. Witkowski Zbigniew
 
19 Lelice Śmigielski Stanisław 1. Lubiński Robert
2. Witkowski Marek
3. Żółtański Dariusz
 
20 Łysakowo Rychlińska Małgorzata 1. Pesta Piotr
2. Strusińska Jolanta
3. Strusiński Marcin
 
21 Miodusy Kulik Kamil 1. Bogdański Zdzisław
2. Kulik Bogdan
3. Olecka Iza
 
22 Ostrowy Szałecki Sławomir 1. Byliński Zenon
2. Szałecki Wojciech
3. Szuchułda Dagmara
 
23 Rękawczyn Adamkowska Anna 1. Szczypecka Zdzisława
2. Wiśniewska Beata
3. Szczypecki Norbert
 
24 Reczewo Brudzyńska Małgorzata 1. Karolkowski Zbigniew
2. Kowalkowski Marek 
3. Szemborska Joanna
 
25 Rogienice Ludwiczak Renata 1. Budzieńska Barbara
2. Marunowski Mariusz
3. Staniszewski Jacek
 
26 Rogieniczki Cackowska Małgorzata 1. Czubak Waldemar
2. Gajewska Halina
3. Stzrelecka Wanda
 
27 Rycharcice Kukowski Jerzy 1. Przygucka Kamila
2. Sułkowski Paweł
3. Skulski Dariusz
 
28 Rempin Kraska Ewa 1. Jęczarek - Dzikowska Ewa
2. Szczypecka Mariola
3. Szczypecki Sławomir
 
29 Węgrzynowo Łukasz Szczygliński 1. Korzeniak Tomasz
2. Szczygliński Łukasz
3. Wiśniewski Andrzej
 
30 Zakrzewko Będzikowska Maria 1. Lubińska Barbara
2. Soczewska Teresa
3. Złakowski Paweł
 
31 Zbójno Lubiński Wojciech 1. Jastrzębski Wiesław
2. Lenartowicz Mariusz
3. Strusiński Krzysztof
 

Wstecz | Do góry
Copyright by Gmina Gozdowo - wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie: Plocman