HARMONOGRAM IMPREZ SPORTOWYCH W GMINIE GOZDOWO W 2019 ROKU


Informacji dotyczących imprez sportowych udziela p. Stanisław Urbanowicz, tel. 530 405 743


Lp. Data i godzina Miejsce Rodzaj imprezy Informacje dodatkowe
1 12.01.2019r.,
godz. 16:00
Gozdowo-hala Gminna Liga Halowej Piłki Nożnej - Gozdowo 2019; I i II Runda  
2 19.01.2019r.,
godz. 16:00
Gozdowo -hala Grand Prix Gozdowo 2018/2019 w tenisie stołowym - IV Turniej  
3 02.02.2019r.,
godz. 16:00 
Gozdowo - hala  Gminna Liga Halowej Piłki Nożnej - Gozdowo 2019; III i IV Runda   
09.02.2019r.,
godz. 16:00
Gozdowo - hala  Gminna Liga Halowej Piłki Nożnej - Gozdowo 2019; V i VI Runda   
5 16.02.2019r.,
godz. 10:00 
Gozdowo - hala  Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Gozdowo   
16.02.2019r.,
godz. 16:00 
Gozdowo - hala  Grand Prix Gozdowo 2018/19 w Tenisie Stołowym - V Turniej   
23.02.2019r.,
godz. 16:00
Gozdowo - hala  Gminna Liga Halowej Piłki Nożnej - Gozdowo 2019, VII i VIII Runda   
8 09.03.2019r.,
godz. 16:00 
 Gozdowo - hala Gminna Liga Halowej Piłki Nożnej - Gozdowo 2019; Runda Rewanżowa I i II   
9 16.03.2019r.,
godz. 16:00 
Gozdowo - hala  Zakończenie Grand Prix 2018/19 w tenisie stołowym; VI Turniej   
10  23.03.2019r.,
godz. 16:00
Gozdowo - hala  Gminna Liga Halowej Piłki Nożnej - Gozdowo 2019; Runda Rewanżowa III i IV Runda   
11 06.04.2019r.,
godz. 16:00
Gozdowo- hala  Gminna Liga Halowej Piłki Nożnej - Gozdowo 2019; Runda Rewanżowa V i VI   
12 13.04.2019r.,
godz. 16:00 
Gozdowo - świetlica Świąteczny Turniej Szachowy - Kategorie wiekowe   
13  27.04.2019r.,
godz. 16:00 
Gozdowo - hala Zakończenie Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej - Runda Rewanżowa VII i VIII   
14 11.05.2019r.,
godz. 16:00
Gozdowo - hala  Mistrzostwa Gminy w Ping-Pongu   
15 18.05.2019r.,
godz. 10:30 
Gozdowo - hala  Gminna Turniejada dla klas I-III  
16  31.05.2019r., Gozdowo   Bieg Trzeźwości - Kategorie wiekowe  
17 08.06.2019r.,
godz. 10:00
godz. 12:00 
Lelice Turniej Piłki Siatkowej Plażowej dla Dziewcząt i Chłopców   
18 15.06.2019r.,
godz. 10:00
Lelice  Grand Prix w Piłce Siatkowej Plażowej - I Turniej  
19 22.06.2019r.,
godz. 10:00
Lelice  Grand Prix w Piłce Siatkowej Plażowej - II Turniej  




Grand Prix – Gozdowo 2018/2019 w tenisie stołowym

Prawie 30 osób uczestniczy systematycznie w turniejach tenisa stołowego o Grand Prix gminy Gozdowo. Uczestnicy spotykają się raz w miesiącu na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gozdowie. Turnieje mają charakter zamknięty i mogą w nich uczestniczyć wyłącznie mieszkańcy gminy Gozdowo. Rozegrano dotychczas cztery turnieje; piąty odbędzie się 16 lutego o godz. 16:00.
Grand Prix odbywa się w kategoriach wiekowych i obejmuje 6 turniejów; zakończenie przewidziane jest 16 marca 2019r.
 
 
Klasyfikacja po czterech turniejach
Kategoria dorośli
1. Rafał Zawadzki – 54 pkt.
2. Michał Zawadzki – 48 pkt.
3. Jan Gmurczyk – 35 pkt.
4. Radosław Lorenc – 33 pkt.
5. Wiesław Głoskowski – 32 pkt.
6. Andrzej Dobrosielski – 16 pkt.
7. Andrzej Gmurczyk – 11 pkt.
8. Kamil Witkowski – 10 pkt.
9. Tomasz Ambroziak – 10 pkt.
10. Roman Woźniak – 8 pkt.
11. Marcin Zawadzki – 7 pkt.
12. Robert Dąbrowski – 7 pkt
13. Jarosław Mioduski – 6 pkt.
14. Robert Szałkowski – 6 pkt.

Kategoria dzieci
1. Filip Szałkowski – 42 pkt.
2. Wiktor Olkuski – 25 pkt.
3. Marek Gralicki – 19 pkt.
4. Piotr Malanowski – 12 pkt.
5. Kacper Kraska – 12 pkt.
6. Mateusz Bigorajski – 7 pkt.
7. Adam Krystek – 6 pkt.
8. Wiktor Zimnawoda – 4 pkt.
9. Norbert Kikolski – 3 pkt.

Kategoria młodzież
1. Jakub Remplewicz – 28 pkt.
2. Michał Czubak – 26 pkt.

Kategoria dziewczęta
1. Kasia Trzcińska – 34 pkt.
2. Julia Feder – 28 pkt.

Kategoria kobiety
1.Małgorzata Szałkowska - 36 pkt.
2.Joanna Kikolska -12 pkt.


 GMINNA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ - GOZDOWO 2019


Drużyny biorące udział w Gminnej Lidze Halowej Piłki Nożnej – Gozdowo 2019

 
1. GIMNAZJUM GOZDOWO -Kacper Derkes, Adam Kaczmarczyk, Norbert Gralicki, Piotr Gachewicz, Mateusz Czubak, Kacper Saganowski, Patryk Syldath, Kacper Makowski.
2. OSP BRONOSZEWICE - Daniel Budzyński, Mateusz Kwiatkowski, Przemysław Bieńkowski, Patryk Dul, Cezary Lisiecki, Kamil Rycharski, Mateusz Miklaszewski, Mariusz Dul.
3. CZARNI REMPIN - Miłosz Smoliński, Mateusz Smoliński, Wiktor Wiśniewski, Michał Wiśniewski, Mateusz Kowalski, Sławomir Boczkowski, Sebastian Remplewicz, Krzysztof Piotrowski.
4. OSP KOLCZYN - Piotr Linowski, Arkadiusz Jankowski, Sebastian Skrobiszewski, Sebastian Sobociński, Krzysztof Linowski, Marcin Nawrocki, Krystian Cesak, Sylwester Jankowski.
5. OSP LELICE - Sławomir Szemborski, Mateusz Karolkowski, Kamil Rajkowski, Mateusz Szczepański, Bartek Strześniewski, Dawid Bartnikowski, Daniel Bartnikowski, Michał Ludwicki, Tomek Zimnawoda.
6. OSP RYCHARCICE - Jan Gmurczyk, Andrzej Gmurczyk, Rafał Zawadzki, Tomasz Ambroziak, Michał Zawadzki, Kuba Lewandowski, Patryk Lewicki, Piotr Brzeziński, Wiesław Głoskowski.
7. GOZDOWO TEAM - Krzysztof Kurach, Jakub Kuskowski, Dawid Staniszewski, Sebastian Cybulski, Damian Zarębski, Michał Parciak, Marek Kurach, Przemysław Gierzyński, Mateusz Tarnowski, Artur Jabłoński.
8. RMP TEAM - Kacper Dzikowski, Dawid Krajenta, Tomasz Rudziński, Piotr Borowski, Przemek Borowski, Jarosław Rutkowski, Łukasz Suliński, Arek Wysocki, Michał Bugaj.

 
I KOLEJKA -12.01.2019

GIM.GOZDOWO - RMP TEAM; 1:4
Derkes - Borowski 2, Bugaj, Krajenta

OSP BRONOSZEWICE - GOZDOWO TEAM; 0:0

OSP LELICE - OSP KOLCZYN; 2:0
Ludwicki, Bartnikowski

CZARNI REMPIN - OSP RYCHARCICE; 2:1
Wiśniewski M 2 - Gmurczyk A

II KOLEJKA - 12.01.2019

OSP LELICE - RTM TEAM; 3:0
Bartnikowski 2, Rajkowski

OSP RYCHARCICE - OSP KOLCZYN; 3:2
Gmurczyk A 2, Gmurczyk J -Jankowski ,Cesak

GIM.GOZDOWO - OSP BRONOSZEWICE; 2:1
Derkes 2 - Brudzyński

OSP LELICE - OSP BRONOSZEWICE; 3:0
Zimnawoda, Bartnikowski, Rajkowski

III KOLEJKA

CZARNI REMPIN -GIM. GOZDOWO; 4:3
Kowalski, Remplewicz, Boczkowski, Smoliński M - Cesak, Derkes, Saganowski

OSP LELICE - OSP RYCHARCICE; 2:1
Bartnikowski ,Rajkowski - Gmurczyk A.

CZARNI REMPIN - OSP BRONOSZEWICE; 1:0
Smoliński M

OSP LELICE - GIM.GOZDOWO; 4:0
Rajkowski 2, Ludwicki, Światalski

TABELA PO 4 KOLEJKACH
1. OSP LELICE; 5, 15, 14:1
2. CZARNI REMPIN; 3, 9, 7:4
3. RMP TEAM; 2, 3; 4:4
4. OSP RYCHARCICE; 4, 3, 5:6
5. GIM.GOZDOWO; 4, 3, 6:13
6. GOZDOWO TEAM; 1, 1, 0:0
7. OSP BRONOSZEWICE; 4, 1, 1:6
8. OSP KOLCZYN; 2, 0, 2:5

KLASYFIKACJA STRZELCÓW
1. BARTNIKOWSKI; 5
2. RAJKOWSKI; 5
3. DERKES; 4
4. GMURCZYK A.; 3
5. BOROWSKI; 2
6. WISNIEWSKI; 2
7. CESAK; 2
8. LUDWICKI; 2
9. SMOLINSKI M.; 2
12 zawodników po 1 bramce

Następne mecze - 09.02.2019
GOZDOWO TEAM - CZARNI REMPIN
OSP BRONOSZEWICE - RMP TEAM
OSP KOLCZYN - GOZDOWO TEAM
CZARNI REMPIN - RMP TEAM
OSP KOLCZYN - OSP BRONOSZEWICE
OSP RYCHARCICE - GOZDOWO TEAM
CZARNI REMPIN - OPS KOLCZYN
GIM.GOZDOWO - OSP RYCHARCICE


GMINNA LIGA HALOWEJ PIŁ
KI NOŻNEJ - GOZDOWO 2019

WYNIKI Z DNIA 09.02.2019

GOZDOWO TEAM - CZARNI REMPIN 4:1
Zarębski 2, Tarnowski 2 - Wiśniewski M. 1

OSP KOLCZYN - GOZDOWO TEAM 3:0
Jankowski 2, Cesak 1

RMP TEAM - CZARNI REMPIN 4:0
Rudziński, Borowski P., Dzikowski samobójcza

GIM. GOZDOWO - OSP RYCHARCICE 0:0

RTM TEAM - GOZDOWO TEAM 1:0
Borowski M.1

GOZDOWO TEAM - GIM.GOZDOWO 5:1
Zarębski 3, Tarnowski, Kuskowski – Derkes

RTM TEAM - OSP KOLCZYN 2:1
Dzikowski, Wysocki – Cesak

OSP KOLCZYN - GOZDOWO TEAM 5:0
Jankowski 4, Cesak

GOZDOWO TEAM - OSP RYCHARCICE 4:1
Zarębski 2,Tarnowski 1, ? - ?

TABELA PO 6 KOLEJKACH
1. OSP LELICE 5 meczy; 15 pkt; 14:1 st. bramek
2. RTM TEAM 5; 12; 11:5
3. GOZDOWO TEAM 6; 10; 13:7
4. CZARNI REMPIN 5; 9; 8:12
5. OSP KOLCZYN 5; 6; 11:7
6. OSP RYCHARCICE 5; 4; 6:10
7. GIM. GOZDOWO 7; 4; 10:22
8. OSP BRONOSZEWICE 4; 1; 1:6

TABELA STRZELCÓW
1. Jankowski – 8
2. Zarębski – 8
3. Bartnikowski – 5
4. Derkes – 5
5. Rajkowski – 5
6. Cesak – 4
7. Tarnowski –
4
8. Gmurczyk A. – 3
9. Borowski M. – 3
10. Wiśniewski M. - 3 oraz 15 zawodników z 2 i 1 bramką, 1-bramka samobójcza

23.02.2019r. GODZ.16:00 - dokończenie I rundy
Nie gra - GIM.GOZDOWO
RTM TEAM - OSP RYCHARCICE
OSP LELICE - CZARNI REMPIN
OSP KOLCZYN - OSP BRONOSZEWICE
OSP LELICE - GOZDOWO TEAM
OSP RYCHARCICE - OSP BRONOSZEWICE
OSP KOLCZYN - CZARNI REMPIN
RTM TEAM - OSP BRONOSZEWICE


TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN O PUCHAR WÓJTA GMINY GOZDOWO
GOZDOWO 16.02.2019

Sześć drużyn rozegrało zawody w piłce siatkowej o puchar wójta gminy Gozdowo. Zawody stały na bardzo dobrym poziomie sportowym i przebiegły w koleżeńskiej atmosferze, w czym zasługa wszystkich drużyn. Najpierw drużyny grały w grupach systemem "każdy z każdym", a później rozegrano półfinały i mecze o miejsca. Przekonywujące zwycięstwo, choć po bardzo zaciętych pojedynkach odniosła drużyna z Lelic. Nagrody drużynom wręczał pan wójt Dariusz Kalkowski.
Drużyna z Lelic grała w składzie: Kamil Witkowski, Bartek Strześniewski, Jarosław Pesta, Kamil Rajkowski, Piotr Domański, Mateusz Chmielewski, Przemek Sulkowski.
WYNIK TURNIEJU

GRUPA I
LELICE – TŁUCHOWO 2:0 /21:13,21:15/
TŁUCHOWO – CHALIN 2:1 /21:18,19:21,16:14/
LELICE - CHALIN 2:0 / 26:24,23:21/

TABELA GRUPY I
1. LELICE 4 pkt. ; 4:0 st. setów
2. TŁUCHOWO 2; 2:3
3. CHALIN 0; 1:4

GRUPA II

SKĘPE – ZAWIDZ 2:0 /21:18.21:13/
ZAWIDZ – GOZDOWO 2:0 /21:10 ,21:11/
SKĘPE – GOZDOWO 2:0 /21:6,21:10/

TABELA GRUPY II
1. SKĘPE 4; 4:0
2. ZAWIDZ 2; 2:2
3. GOZDOWO 0; 0:4

PÓŁFINAŁY
LELICE – ZAWIDZ 2:0 /21:15,23:21/
SKĘPE – TŁUCHOWO 2:0 /21:16,21:15/

MECZE O MIEJSCA
O V MIEJSCE; CHALIN – GOZDOWO 2:0
O III MIEJSCE; ZAWIDZ – TŁUCHOWO 2:0
O I MIEJSCE; LELICE - SKĘPE 2:1 /21:16, 15:21, 15:10/

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. LELICE -Jarosław Pesta-najlepszy zawodnik w drużynie
2. SKĘPE - Cezary Jaks
3. ZAWIDZ - Igor Oleczek
4. TŁUCHOWO - Szymon Kuczmarski
5. CHALIN - Rafał Walter
6. GOZDOWO - Kacper Saganowski



I GRAND PRIX -GOZDOWO 2018/2019
TENIS STOŁOWY
KLASYFIKACJA PO V TURNIEJU, 16.02.2019


KATEGORIA DZIEWCZĘTA
1. Kasia Trzcińska, 42 pkt.
2. Julita Feder, 36 pkt.
3. Sylwia Bigorajska, 10 pkt.

KATEGORIA KOBIETY
1. Małgorzata Szałkowska, 56 pkt.
2. Joanna Kikolska, 12 pkt.

KATEGORIA CHŁOPCY
1. Filip Szałkowski, 56 pkt.
2. Wiktor Olkuski, 37 pkt.
3. Jakub Remplewicz, 28 pkt.
4. Michał Czubak, 26 pkt.
5. Marek Gralicki, 19 pkt.
6. Kacper Kraska, 12 pkt.
7. Piotr Malanowski, 12 pkt.
8. Mateusz Ogiński, 10 pkt.
9. Jakub Lewandowski, 9 pkt.
10. Michał Cendlewski, 8 pkt.
11. Mateusz Bigorajski, 7 pkt.
12. Adam Krystek, 6 pkt.
13. Wiktor Zimnawoda, 4 pkt.
14. Norbert Kikolski, 3 pkt.

MĘŻCZYZNI
1. Rafał Zawadzki, 66 pkt.
2. Michał Zawadzki, 64 pkt.
3. Jan Gmurczyk, 44 pkt.
4. Radosław Lorenc, 43 pkt.
5. Wiesław Głoskowski, 39 pkt.
6. Andrzej Dobrosielski, 24 pkt.
7. Andrzej Gmurczyk, 16 pkt.
8. Tomasz Ambroziak, 10 pkt.
9. Kamil Witkowski, 10 pkt.
10. Roman Wożniak, 9 pkt.
11. Robert Dąbrowski, 7 pkt.
12. Marcin Zawadzki, 7 pkt.
13. Robert Szałkowski, 6 pkt.
14. Jarosław Mioduski, 6 pkt.

GMINNA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ, GOZDOWO 2018
VII i VIII KOLEJKA SPOTKAŃ, 23.02.2019r.

OSP LELICE - CZARNI REMPIN 2:2
Bartnikowski, Ludwicki - Kowalski, Wiśniewski

RMP TEAM - OSP RYCHARCICE 2:1
Bugaj, Zawadzki – Głoskowski

OSP KOLCZYN - CZARNI REMPIN 2:0
samobójcza, Sobociński

OSP LELICE - RMP TEAM 3:1

Bartnikowski 2, Rajkowski - Kołodziejski

OSP KOLCZYN - OSP RYCHARCICE 1:0
Malicki

OSP LELICE - GOZDOWO TEAM 3:0 w. o
OSP KOLCZYN - OSP BRONOSZEWICE 3:0 w. o
OSP RYCHARCICE - OSP BRONOSZEWICE 3:0 w. o
RMP TEAM - OSP BRONOSZEWICE 3:0 w. o


Drużyna OSP Bronoszewice wycofała się z zawodów.

TABELA LIGII
po 7 i 8 kolejce
1. OSP LELICE 8 meczy; 22 pkt.; 22:4 st. bramek
2. RMP TEAM 8; 18; 17:9
3. OSP KOLCZYN 8; 15; 17:7
4. GOZDOWO TEAM 7; 10; 13:10
5. CZARNI REMPIN 7; 10; 10:16
6. OSP RYCHARCICE 8; 7; 10:13
7. GIM. GOZDOWO 7; 4; 10:22
8. OSP BRONOSZEWICE 7; 1; 1:15 - wycofany

KLASYFIKACJA STRZELCÓW BRAMEK
1. Bartnikowski; 8
2. .Jankowski; 8
3. Zarębski; 8
4. Rajkowski; 6
5. Cesak; 5
6. Derkes; 5
7. Tarnowski; 4
8. Wiśniewski; 4
9. Gmurczyk A.; 3
10. Borowski; 3
oraz 17 zawodników po 2 i 1 bramce
2 bramki samobójcze

II RUNDA REWANŻOWA - 09.03.2019
IX ,XI XI KOLEJKA

GIM.GOZDOWO - RMP TEAM
OSP KOLCZYN - OSP LELICE
GOZDOWO TEAM - CZARNI REMPIN
GIM.GOZDOWO- OSP KOLCZYN
GOZDOWO TEAM - OSP LELICE
CZARNI REMPIN - GIM.GOZDOWO
OSP KOLCZYN - GOZDOWO TEAM
OSP LELICE - OSP RYCHARCICE

GMINNA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
RUNDA REWANŻOWA
XI i XII KOLEJKA SPOTKAŃ - 09.03.201

OSP KOLCZYN - OSP LELICE 2:2
Jankowski, Zawadzki - Rajkowski, Ludwicki

CZARNI REMPIN - GOZDOWO TEAM 2:1
Boczkowski, Wiśniewski - Zarębski

OSP LELICE - OSP RYCHARCICE 3:0
Rajkowski 2, Bartnikowski

GOZDOWO TEAM - GIM.GOZDOWO 3:1
Zarębski 3 -Saganowski

CZARNI REMPIN - OSP RYCHARCICE 3:0
Remplewicz 2, Kowalski

OSP KOLCZYN - GIM.GOZDOWO 2:0
Jankowski 2

TABELA

1. OSP LELICE 10 meczy, 26 pkt., 27:6 st.bramek
2. OSP KOLCZYN 10,              19 21:9
3. RMP TEAM 8, 18, 17:9
4. CZARNI REMPIN 9, 16, 15:17
5. GOZDOWO TEAM 9, 13, 17:13
6. OSP RYCHARCICE 10, 7, 10:19
7. GIM.GOZDOWO 9, 4, 11:27

NAJLEPSI STRZELCY BRAMEK
1. Zarębski 12 - Gozdowo Team
2. Jankowski 11 - OSP Kolczyn
3. Bartnikowski 9 - OSP Lelice
4. Rajkowski 9 - OSP Lelice
5. Wiśniewski 6 - Czarni Rempin
6. Derkes 5 - Gim.Gozdowo
7. Cesak 5 - OSP Kolczyn
8. Remplewicz 4 - Czarni Rempin
9. Tarnowski 4 - OSP Kolczyn

NASTĘPNE SPOTKANIA - 23.03.2019 GODZ.16:00

GOZDOWO TEAM - OSP RYCHARCICE
OSP LELICE - CZARNI REMPIN
GIM.GOZDOWO - GOZDOWO TEAM
OSP KOLCZYN - RMP TEAM
RMP TEAM - GIM.GOZDOWO
OSP LELICE - GOZDOWO TEAM
OSP KOLCZYN - RMP TEAM


ZAKOŃCZENIE I GRAND PRIX GOZDOWA W TENISIE STOŁOWYM

Blisko 40 uczestników wystartowało w I Grand Prix w tenisie stołowym. Rywalizowali przez sześć miesięcy od pażdziernika 2018 roku.Ostatni turniej rozegrany 16.03.2019 nie zmienił już układu tabel w poszczególnych kategoriach wiekowych, ale pojedynki były bardzo zacięte. Na zkończenie cyklu najlepszym wręczono piękne statuetki, medale i dyplomy.

WYNIKI I GRAND PRIX - GOZDOWO 2019

DZIEWCZĘTA
1. Katarzyna Trzcińska - SP Gozdowo
2. Julita Feder - SP Gozdowo
3. Sylwia Bigorajska - SP Lelice

KOBIETY
1. Agnieszka Szałkowska - Gozdowo
2. Joanna Kikolska - Lelice

CHŁOPCY
1. Filip Szałkowski - SP Gozdowo
2. Mateusz Czubak - Gim.Gozdowo
3. Wiktor Olkuski - SP Gozdowo

MĘŻCZYZNI
1. Rałał Zawadzki - Rycharcice
2. Michał Zawadzki - Rycharcice
3. Jan Gmurczyk - Rycharcice
4. Radosław Lorenc - Lelice
5. Wiesław Głoskowski - Kolczyn

Najstarszy zawodnik Grand Prix - Roman Woźniak - Rempin.

Zapraszamy na II Grand Prix - Gozdowo 2020.



GMINNA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ - GOZDOWO 2019
4 i 5 KOLEJKA SPOTKAŃ RUNDY REWANŻOWEJ - 23.03.2019


GIM.GOZDOWO - RMP TEAM 3:0
GOZDOWO TEAM - OSP RYCHARCICE 3:2
Zarębski 2 , Girzyński - Gmurczykj , Głoskowski
OSP KOLCZYN - RMP TEAM 3:0
CZARNI REMPIN - GIM.GOZDOWO 4:1
Smoliński 2, Kowalski, Wiśniewski – Jarzębowski
OSP RYCHARCICE - RMP TEAM 3:0
GIM.GOZDOWO - OSP RYCHARCICE 1:1
Sztupecki - Lewandowski
GOZDOWO TEAM - OSP KOLCZYN 3:1
Zarębski 2 ,Kuskowski- Cesak
CZARNI REMPIN - OSP KOLCZYN 1:0
Wiśniewski
OSP LELICE -RMP TEAM 3:0

TABELA
1. OSP LELICE ; 11meczy, 29 pkt.,30:6 st. bramek
2. CZARNI REMPIN; 11, 22, 20:18
3. OSP KOLCZYN; 13, 22, 25:13
4. GOZDOWO TEAM; 11, 19, 20:15
5. RMP TEAM; 12, 18, 17:21
6. OSP RYCHARCICE; 13, 10, 15:23
7. GIM.GOZDOWO; 13, 7, 16:32

DOKOŃCZENIE LIGII - 06.04.2019 GODZ.16:00

OSP LELICE - CZARNI REMPIN
GOZDOWO TEAM - OSP LELICE
RMP TEAM - GOZDOWO TEAM
CZARNI REMPIN - RMP TEAM

KLASYFIKACJA STRZELCÓW BRAMEK
1. Zarębski 16 -Gozdowo Team
2. Jankowski 11- OSP Kolczyn
3. Bartnikowski 9 - OSP Lelice
4. Rajkowski 9 - OSP Lelice
5. Wiśniewski 8 - Czarni Rempin
6. Cesak 6 - OSP Kolczyn
7. Smoliński 5 - Czarni Rempin
8. Derkes 5 - Gim. Gozdowo

Po zakończeniu spotkań odbędzie się ceremonia wręczenia nagród. Zapraszamy!
 

ZAKOŃCZENIE GMINNEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ - GOZDOWO 2019


W dniu 6 kwietnia 2019 roku odbyła się ostatnia odsłona Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej - Gozdowo 2019. Rozegrano dwa ostatnie mecze w których OSP Lelice najpierw zremisowała z Czarnymi Rempin 1:1, a później pokonała Gozdowo Team 5:2. Po tych meczach nastąpiła ceremonia zakończenia ligi i rozdania nagród. W lidze uczestniczyło 70 zawodników w ośmiu drużynach. Dwie drużyny wycofały się z rywalizacji po pierwszej rundzie. Rozegrano 70 meczów i strzelono około 180 bramek. Liga spełniła swoje zadanie, którym było integrowanie środowiska piłkarskiego gminy Gozdowo; pokazała, że w tym środowisku jest wielu utalentowanych młodych piłkarzy; pozwoliła sportowo spędzić czas w zimowe i wczesnowiosenne wieczory.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA LIGI
1. OSP LELICE; 13 meczy; 33 pkt.; 36:10 st. bramek
2. CZARNI REMPIN; 13; 26; 23:19
3. OSP KOLCZYN; 13; 22; 27:13
4. GOZDOWO TEAM; 13; 22; 28:24
5. OSP RYCHARCICE; 13; 11; 15:20
6. GIMNAZJUM GOZDOWO; 7; 11:37
7. RMP REMPIN
8. OSP BRONOSZEWICE

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE
KRÓL STRZELCÓW - DAMIAN ZARĘBSKI - GOZDOWO TEAM
NAJLESZY BRAMKARZ -SŁAWOMIR SZEMBORSKI - OSP LELICE
NAJLEPSI ZAWODNICY W DRUŻYNACH;
OSP LELICE - TOMASZ ZIMNAWODA
CZARNI REMPIN - SEBASTIAN REMPLEWICZ
OSP KOLCZYN - ARKADIUSZ JANKOWSKI
GOZDOWO TEAM - DAMIAN ZARĘBSKI
OS RYCHARCICE - JAN GMURCZYK
GIMNAZJUM GOZDOWO - KACPER DERKES

 
 
 
 
 
 
 


Wstecz | Do góry
Copyright by Gmina Gozdowo - wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie: Plocman