WYBORY SAMORZĄDOWE KADENCJA 2018-2023

  1. Obwieszczenie Wójta Gminy Gozdowo z dnia 23 sierpnia 2018 roku podające do wiadomości wyborców informację o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. Obwieszczenie (kliknij)
  2. Postanowienie nr 206/2018 Komisarza Wyborczego w Płocku I z dnia 10 września 2018r. w sprawie powołania Gminnej Komisji Wyborczej w Gozdowie i Postanowienie nr 231/2018 Komisarza Wyborczego w Płocku I z dnia 10 września 2018r. w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń terytorialnych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018r. Postanowienia (kliknij)
  3. Informacja i druki dotyczące zgłaszania list kandydatów na radnych:
4. Informacje i druki dotyczace zgłaszania kandydatów na Wójta: 5. Informacje dotyczące sposobu zgłaszania i druki dotyczące powoływania obwodowych komisji wyborczych.
  • UCHWAŁA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 13 sierpnia 2018r. Uchwała (kliknij)
  • Zgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie w wyborach - Zgłoszenie (kliknij)
  • Zgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie w wyborach - Zgłoszenie (kliknij)
6. Komunikat Gminnej Komisji Wyborczej w Gozdowie - Komunikat (kliknij)

7. Informacja w sprawie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych - Informacja (kliknij)

Wstecz | Do góry
Copyright by Gmina Gozdowo - wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie: Plocman